Beyaz Eşya Mağazalarına Özel
Beyaz eşya mağazaları toplumun hemen her kitlesine hitap eden ürün çeşitliğine sahiptirler. Satış hacimleri belli zamanlarda belli oranlarda değişiklikler gösterir. Satış hacimlerini bir düzende tutabilmek, satış hacmi düşük ürünleri satabilmek ve karlılıklarını arttırabilmek için özel yazılmış sadakat programlarına ihtiyaç duyarlar. iPOS Sadakat Sistemi, beyaz eşya mağazalarının ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve geliştirilebilir alt yapıya sahiptir.

Firmalar, iPOS’un sunmuş olduğu raporlar ile satış hacminin düşük olduğu dönemlerde oluşturacakları özel ve genel kampanyalar ile satışlarına sürekli bir ivme kazandırır. Beyaz eşya mağazalarının bu şekilde gerçekleştirecekleri kampanyalar mağazalarının karlılık oranlarını artıracağı gibi yanlış zamanda, yanlış kişiye yapılan başarısız ve sonuç alınamayan indirim kampanyalarını da önlemiş olur.

Beyaz eşya mağazalarının kendilerine sadakatle bağlı müşterilerine sunacağı özel kampanyalar, indirimler ve puanlar firmalarının marka ve ürün sadakatini güçlendireceği gibi yeni müşteriler kazanmalarına da olanak sağlarlar.

Beyaz eşya mağazaları iPOS Kart ile
  • Birden fazla mağazanın müşteri bilgilerini tek bir merkezden yönetebilirler.
  • Müşterilerin mağazalarına en son gelme zamanını görebilir, kısa mesaj ve e-posta ile mağazalarına davet mesajı gönderebilirler.
  • Kendi müşteri sadakat kart sistemlerini oluşturabilir, kartlara özel indirim ve avantaj sunabilir, hediye verebilirler.
  • Mağazalarından uzun zamandır alışveriş yapmayan eski müşterilerine özel indirimler sunarak onları tekrar geri kazanabilirler.
  • Müşterilerini yeni evliler, evini yenileyenler, öğrenciler, bekarlar vs. gibi çeşitli kategorilere ayırabilirler. Oluşturdukları kategorilere özel kampanyalar düzenleyebilir, çapraz ürün, bütünleyici ürün önerilerinde bulunabilirler.
  • Müşterilerine daha sıklıkla aldıkları ürünler ile ilişkilendirilecek özel kampanyalar düzenleyebilirler.
  • iPOS sadakat kart müşterileri mobil ve web arayüzü üzerinden profillerini güncelleyebilir, yapmış oldukları alışverişler sonrasında kazandıkları indirim ve puanları görebilirler.
  • iPOS Sadakat Sistemi bağlantısını ister mevcut GPRS ağı üzerinden isterse ADSL bağlantısı üzerinden sağlayabilirler.
  • iPOS’un kartsız kullanım özelliği sayesinde sadakat kart (royalty kart) müşterileri yanlarında kart olmadan da kazanmış oldukları indirim ve puan avantajlarından yararlanabilirler.

iPOS Dünyasına Katılın

Şimdi iPOS dünyasına katılmanız çok kolay! Sadece 3 adımda gerçekleştireceğiniz işlemle siz de iPOS’ a kolayca sahip olabilirsiniz.