Fırsat Sitelerine Özel
Fırsat Siteleri, gelişen teknolojinin gerekliliği sonucunda ortaya çıkan sistemin üye yapısına sahip olmaları nedeni ile sanal sistem üzerinden hizmet verirler. Fırsat siteleri e-ticaret sektörünün her geçen gün artan rekabet piyasasında varlıklarını devam ettirebilmek için müşteri sadakat sistemine ihtiyaç duyarlar.

Müşteri ilişkileri yönetimi olan (CRM) sistem yapısının büyük maliyet ve alt yapı gerektirmesinden dolayı fırsat siteleri tarafından kullanılması mümkün olmayabilir. iPOS Sadakat Sisteminin geliştirmiş olduğu müşteri ilişkileri yönetimi, hemen her işlem hacmine sahip fırsat sitelerinin ihtiyacını karşılayabilecek online alt yapıya sahiptir.

Fırsat siteleri iPOS’un sunmuş olduğu raporlar ile üyelerinin sitelerine en son geliş zamanlarını, satın aldıkları ürünleri, sitelerine geliş sıklıklarını analiz edip, özel kampanyalar düzenleyebilirler.

Fırsat siteleri iPOS Sadakat Sistemi ile dilerlerse müşterilerine özel oluşturacakları sanal sadakat kart (loyalty kart) ile üyelerinin sitelerinden yapmış oldukları alışverişler sonrasında indirim ve puan avantajları kazanmalarını sağlayabilirler. iPOS’un sunmuş olduğu detaylı raporlar fırsat sitelerinin pazarlama stratejilerine de büyük yarar sağlayacaktır.

Fırsat siteleri iPOS Kart ile
  • Üyelerinin son ziyaret zamanını görebilir, gönderecekleri e-posta ile sitelerine davet mesajı gönderebilirler.
  • Üyelerine daha sıklıkla yaptıkları alışverişler ile ilişkilendirilecek ürünleri önerebilirler kişiye özel kampanyalar düzenleyebilirler.
  • Üyelerine sitelerinden yapmış oldukları alışveriş karşılığında indirim oranları sunabilir, hediye puan verebilirler.
  • Sitelerinden alışveriş yapan üyelerine gönderecekleri kısa mesaj kodları ile anlaşmalı restoran ve kafelerden yiyecek ve içecek kampanyası düzenleyebilirler.
  • Üyeler, mobil ve web arayüzü üzerinden profillerini güncelleyebilir, satın aldıkları ürünleri ve kazandıkları indirim ve puanları görebilirler.

iPOS Dünyasına Katılın

Şimdi iPOS dünyasına katılmanız çok kolay! Sadece 3 adımda gerçekleştireceğiniz işlemle siz de iPOS’ a kolayca sahip olabilirsiniz.