iPOS Nasıl Çalışır?

iPOS’un kurulumu oldukça kolay ve basittir. Cihaz, kutusundan çıkarıldığı andan itibaren çalışabilir durumdadır.

iPOS Sadakat Sistemi GPRS üzeriden ya da mevcut ADSL bağlantısı üzerinden çalışabilir.

iPOS cihazı çift sim karta sahip olmasından dolayı bağlantı hatalarından kaynaklanan kesintileri en aza indirir.

iPOS, müşterilerine satış sonrasında vereceği bilgilendirme fişi ve göndereceği SMS ile yaptıkları harcamalar, kazandıkları puanlar, aldıkları indirimler ile ilgili bilgilendirme yapar.

iPOS müşteri verilerini doğru analiz ederek detayları zenginleştirerek gerçekleştirdiği segmentasyon yönetimi ile doğru müşteri gurubuna doğru kampanya seçenekleri sunmanızı sağlar.

iPOS cihazının içinde bulunan piller, mobil kullanım kolaylığı sağlar. Bu özelliği ile dış ortamda da kullanılabilir.

iPOS sadakat sistemi ile müşteri bilgileri güvence altındadır. Müşteri bilgileri istendiğinde excel ya da pdf olarak da arşivlenebilir.

iPOS temassız kartların özelliklerinden bir tanesi de müşterinin yanında kart olmasa da kullanım kolaylığı sağlamasıdır. Örneğin, telefon numarası ile kullanım.

sl_news_1

KOLAY KULLANIM – YÖNETİM PANELİ

iPOS Sadakat Sistemi, kullanıcı dostu arayüzü özelliği ile kolaylıkla kullanabileceğiniz bir yönetim paneline sahiptir. Her bir kullanıcı için sunulan ayrı arayüz paneli sayesinde firmalar kendi özel tanımlamalarını yapabilirler.

ONLINE KULLANIM

iPOS Sadakat Sistemi, birden fazla şubede çalışan ve tek bir merkezden yönetilen online sistemdir. Online olması nedeni ile POS cihazlarınızla ve mevcut satış kanallarınızla uyum sağlar. Mağazanızdan kart almış bir müşterinizin, web sitenizden hangi ürünleri görüntülediğini, hangi ürünleri satın aldığını veya almadığını görebilir, onların alışveriş davranışlarına göre özel kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

KARTLI / KARTSIZ İŞLEM

iPOS Sadakat Sistemi, müşterilerinizin hem kartlı hem de kartsız işlem yapmalarına olanak sağlar. Kartı yanında olmayan müşterileriniz yeni bir kart almak yerine, örneğin telefon numaralarıyla işlemlerini kolayca ve sorunsuz yapabilirler. Müşterileriniz kartsız gerçekleştirecekleri işlemlerinde birikmiş puanlarını kullanabilir, kazandıkları indirimlerden yararlanabilir, kendilerine sağlanan özel kampanyalardan faydalanabilirler.

KAPALI DEVRE ÖDEME SİSTEMLERİ

iPOS sunmuş olduğu güvenli alt yapısıyla kapalı devre ödeme sistemi olarak da kullanılabilir. iPOS Kartı, Ön Ödemeli Kart, Hediye(Gift) Kart ve Ürün İade Kart, Markalara Özel İndirim Kart, Taraftar Kart, Yiyecek Kart şeklinde isimler vererek faaliyet alanınıza göre özelleştirebilirsiniz. iPOS Sadakat Kartı dilerseniz kendi içerisinde Gold Card, Premium Card, Plus Card şeklinde guruplandırmalar yaparak da kullanabilirsiniz.

pos-1
ipos02

MÜŞTERİ BİLGİLENDİRME KANALLARI

iPOS, satış sonrasında vereceği bilgi fişi ve göndereceği kısa mesaj (SMS) ile müşterilerinizi yaptıkları alışveriş tutarı, kazandıkları puan ve aldıkları indirimler hakkında bilgilendirir. Yapacağınız kampanyalar ile ilgili bilgilendirmeleri müşterilerinize, toplu kısa mesaj ya da e-posta göndererek yapabileceğiniz gibi, mobil uygulamalar ve müşteri ekranları üzerinden de yapabilirsiniz.

MOBİL UYGULAMALAR

Müşteriler, yaptıkları harcamaları ve topladıkları puanları, aldıkları indirimleri kazandıkları avantajları iPOS’un mobil uygulaması sayesinde iOS ve Android işletim sistemli akıllı cep telefonlarından da görüntüleyebilirler.

iPOS Dünyasına Katılın

Şimdi iPOS Dünyasına Katılmanız Çok Kolay! Sadece 3 adımda gerçekleştireceğiniz işlemle siz de iPOS’ a kolayca sahip olabilirsiniz.
features-iphone

GÜVENLİ SİSTEM

POS cihazları, kartlar ve sunucular ayrı ayrı olmak üzere uçtan uca tüm sistem güvenlikli bir alt yapı üzerine kuruludur. Müşterilerinizin işlem güvenliği de önceliklerimiz arasındadır. İşlemler POS cihazı üzerinden kart şifresi ile yapılabildiği gibi, internet’e bağlı bir bilgisayardan müşteriye gönderilecek kısa mesaj ile tek seferlik şifrelerle (OTP) sanal POS arayüzü üzerinden de güvenli bir şekilde yapılabilir.

ENTEGRASYON

iPOS Sadakat Sistemi, yazar kasa, mobil uygulamalar, fatura sistemleri ve diğer uygulamalarınızla uyumlu (entegre) olarak çalışmak üzere tasarlanmış bir sistemdir. Farklı bağlantı seçenekleri ile diğer mevcut sistemlere kolayca uyum sağlar.

ipos-002
iPOS'un Avantajları Nelerdir?
 • iPOS birden fazla şube ile çalışan ve tek bir merkezden yönetilen online sistemdir. Bu özelliği nedeni ile özellikle şube sayısı fazla firmalarda başarılı sonuçlar verir.
 • iPOS cihazı mevcut online satış kanalları ile entegre çalışır. Bu nedenle işlemler hızlı ve kolay erişebilir olur.
 • iPOS’un sağladığı alt yapı ile firmalar, müşterilerine onların ihtiyaçları doğrultusunda en doğru hizmeti sunar. Firmaların kendilerine gösterdiği ilgi, müşterilerin kendilerini özel hissetmelerinin yanı sıra firmaya olan sadakalarını güçlendirir.
 • iPOS temassız kart (mifare) ve manyetik kartları desteklediğinden mevcut kartlarınız ile de kullanabilirsiniz.
 • Müşteriler kart bilgilerine dilerlerse mobil uygulamalardan dilerlerse web arayüzü üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, bilgilerini güncelleyebilir, yapmış oldukları harcamaları, puan ve kredi bilgilerini görebilirler.
 • İşlemler POS cihazı veya İnternet’e bağlı bir bilgisayar üzerinden sanal POS ile güvenli bir biçimde gerçekleştirilebilir.
 • iPOS Sadakat Sistemi’nin diğer önemli bir özelliği ise müşterilerin hem kartla hem de kart olmadan işlem yapabilmelerine olanak sağlamasıdır.
 • Eski sadakat sisteminizi iPOS Sadakat Sistemlerine kolayca dönüştürebilirsiniz.
 • iPOS Sadakat Sistemi benzerlerine oranla az maliyetlidir.
 • iPOS Sadakat Sistemi hizmetlerinden komisyon alınmaz.
 • iPOS Sadakat Sistemi, yazar kasa, mobil uygulamalar, fatura sistemleri ve diğer uygulamalar ile koordineli çalışmak üzere tasarlanmıştır.
 • Mevcut sadakat sisteminizi iPOS ile geliştirebilirsiniz.
 • iPOS Sadakat Sistemi firmaların kendi faaliyet alanları doğrultusunda kişiselleştirilebilir.