Kuaför Salonlarına Özel
Kuaför salonları müşterilerin uzun zaman geçirdiği ve birebir iletişimin ön planda olduğu sektörlerden birisidir. Rekabetin yoğun olduğu ve bu nedenle müşteri sadakat sisteminin ön plana çıkmaya başladığı günümüzde kuaförler mevcut müşterilerinin sadakatini artırmak, eski müşterilerini geri kazanmak ya da yeni müşteriler elde etmek isteyebilirler.

iPOS Sadakat Sistemi kuaförlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek alt yapıya sahiptir. Kuaförler, iPOS’un sunmuş olduğu raporlar doğrultusunda müşterilerinin tercihlerini doğru şekilde analiz edip onlara özel avantajlı kampanyalar sunabilir indirim, puan avantajı sağlayabilirler.

iPOS raporları ile müşterilerinin son ziyaret zamanına göre bilgilendirme mesajı ve e-posta gönderebilirler. iPOS, geliştirilebilir esnek yapısı sayesinde kuaförlerin kendilerine özelleştirebilecekleri esnek alt yapıya sahiptir. Kuaförler kendi ihtiyaçları doğrultusunda kendi sadakat sistemlerini kurabilirler.

Kuaför salonları iPOS sadakat kart ile
  • Kuaför salonları birden çok şubenin müşteri verilerini tek bir merkezden yönetebilirler.
  • Müşterilerinin son ziyaret zamanını görebilir, kısa mesaj ve e-posta ile davet mesajı ya da randevu zamanlarını hatırlatan mesajlar gönderebilirler.
  • Müşterileri meslek gurupları gibi kategorilere ayırıp, meslek guruplarına özel günlerde kampanyalar düzenleyebilirler. Örneğin, Öğretmenler Günü, Tıp Bayramı gibi.
  • iPOS’un sunacağı raporlar ile müşterilerine yaptırdıkları işlemler ile ilişkilendirilen işlemleri önerebilirler ya da onlara özel farklı kampanyalar düzenleyebilirler.
  • Müşterilerine gerçekleştirilen işlemler doğrultusunda puan ve indirim oranları sunabilirler.
  • Müşteriler mobil ve web arayüzü üzerinden profillerini güncelleyebilir, yaptırdıkları işlemler doğrultusunda kazandıkları indirim ve puanları görebilirler.
  • Müşteriler yanlarında kart olmadan da indirimden, puan kazanma avantajlarından yararlanabilir, birikmiş puanlarını kullanabilirler, yapmış oldukları harcamalarından dolayı puan ve indirim kazanabilirler.

iPOS Dünyasına Katılın

Şimdi iPOS dünyasına katılmanız çok kolay! Sadece 3 adımda gerçekleştireceğiniz işlemle siz de iPOS’ a kolayca sahip olabilirsiniz.