Spor Salonlarına Özel
Spor salonları; iş yaşamının ve büyük şehirlerin gelişmesi ile önemleri bir kat daha artan sektörlerdir. Yoğun tempoda çalışan iş gücünün, günün yorgunluğunu atmanın yanı sıra sağlıklı bir yaşam için spor salonlarına olan talepleri gün geçtikçe artmaktadır.

Şube sayısı birden çok olan spor salonlarının, müşteri ile ilgili kişisel verileri bir merkezde toplayarak analiz edebilmeleri zordur. Spor salonları kendilerine sadakat ile bağlı müşterilerini onore etmek ve onların kendilerine olan sadakatlerini sürekli kılmak için özel kampanyalar düzenleyip, puan, indirim oranı, anlaşmalı iş yerlerin de yiyecek ve içecek avantajları sunmak isteyebilirler. Bu avantajları aynı zamanda müşterilerine kart kullandırmadan yararlandırmak isteyebilirler.

iPOS spor salonlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak alt yapıya sahiptir. Kartsız da kullanılabilen özelliği spor salonu üyelerinin anlaşmalı firma ve işletmelerin sağladığı avantajlardan kart olmadan da yararlanabilmelerini sağlamaktadır. Bu yönüyle üyelerinin yanlarında kart taşımalarının zor olduğu sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamada da oldukça başarılıdır.

Spor salonları iPOS sadakat kart ile
  • Spor salonları birden fazla şubesinin üye bilgilerini tek merkezden yönetebilirler.
  • iPOS’un sunacağı raporlar sonrasında üyelerin son ziyaret zamanını görebilir, gönderecekleri kısa mesaj ve e-posta ile davet mesajı gönderebilir, üyelerin spor programları hakkında bilgi verebilirler.
  • Spor salonu işletmecileri müşteri/üye sadakati programı içerisinde özel üyelerine işletmeleri bünyelerinde ya da farklı bir kurumda hediye olarak özel aktiviteler sunabilirler.
  • Üyelere verilecek hediyeler, spor salonu üyeliği karşılığında yiyecek, içecek, indirim kampanyaları şeklinde de olabilir.
  • Üyeler yanlarında kart olmadan da kazandıkları puan ve indirimleri işletmeleri içinde veya anlaşma yaptıkları restoran ve kafeler de kullanabilirler.
  • Üyeler mobil ve web arayüzü üzerinden profillerini güncelleyebilir, spor kulübüne üyelikleri sonrasında kazandıkları indirimleri, puanları ve avantajları görebilirler.

iPOS Dünyasına Katılın

Şimdi iPOS dünyasına katılmanız çok kolay! Sadece 3 adımda gerçekleştireceğiniz işlemle siz de iPOS’ a kolayca sahip olabilirsiniz.