Spor Kulübü Taraftarlarına Özel
Bir spor kulübünün taraftarları o takıma karşı gönül bağları güçlü topluluklardır. Aynı görüşü ve tarafı tutan insan topluluğundan oluşan spor kulüpleri, taraftarlara özel çıkaracakları müşteri sadakat kartı ile çeşitli kampanyalar oluşturulabilirler. Taraftarlar, yapacakları harcamalar sonucunda kazandıkları puan ve indirim avantajları yanında tutmuş oldukları takımın kulübüne de destek olurlar. Spor kulüpleri taraftarlarına özel oluşturacakları sadakat kart sistemi ile onlara özel avantajlar sunarlar.

Spor kulüplerinin taraftarları için oluşturacakları iPOS sadakat kart ile taraftarlar yapmış oldukları satın almalar doğrultusunda kulüplerine destek olurlar. En çok desteği sağlayan taraftarlar kulübün kendilerine sunacağı özel avantajlardan yararlanırlar.

Taraftarlar iPOS Kart ile
  • Takımın maçlarına hediye bilet kazanma ya da antrenmanları izleme ayrıcalığı sunabilirler.
  • Kulüp içinde düzenlenecek organizasyonlara katılma ayrıcalığı sağlayabilirler.
  • Kulüpler taraftarlarına gönderecekleri kısa mesaj ve e-posta sayesinde kulüp ile ilgili haber ve yeniliklerden öncelikli olarak haberdar olmalarını sağlayabilirler.
  • Kulübün yapmış olduğu özel kampanyalardan ilk önce özel taraftarları haberdar edebilirler. Bu şekilde kulübe en çok fayda sağlayacak taraftar fırsatlardan daha çok faydalanma imkanı bulur.
  • Taraftarlar mobil ve web arayüzü üzerinden profillerini güncelleyebilir, satın aldıkları ürünlerden kazandıkları puanlar sonrasında yararlanacakları kulüp avantajlarını görebilirler.

iPOS Dünyasına Katılın

Şimdi iPOS dünyasına katılmanız çok kolay! Sadece 3 adımda gerçekleştireceğiniz işlemle siz de iPOS’ a kolayca sahip olabilirsiniz.